Vytvoříme pevný podklad a solidní profil pro Váš sebejistý start.

Kvalitní lokalizace Vašich webových stránek Vám otevře bránu na německý trh.

Lokalizace je:

  • Kreativní překlad textů webových stránek, tzv. transkreace, která zohledňuje místní specifika (kulturní či jiné zvyklosti, měna, časové pásmo apod.) a oborovou terminologii a zajistí kromě zachování obsahové a formální stránky překládaného textu i požadovaný marketingový efekt.
  • Přizpůsobení softwaru: stejná funkčnost v cizím jazyce jako v původní verzi.
  • Přizpůsobení online nápověd: ve formátech HLP, CMH, z HTML nebo RTF souborů.
  • Přizpůsobení aplikací a multimédií včetně obsažených dynamických objektů, audio- a videonahrávek.

Transkreace (translation + creation)

Tvůrčí překlad, který jazykový překlad doplňuje o specifický žargon cílové skupiny, typické německé slovní hříčky a obraty z oblasti marketingu a zohledňuje právní normy a kulturní zvyklosti Německa. Transkreace vyžaduje nejen hlubokou znalost obou jazyků, ale rovněž výbornou znalost německého prostředí a dobrou orientaci na německém trhu. Práce na transkreaci je tedy vždy částečně copywritingem. Díky našemu citu pro jazyk, kreativitě a výborné znalosti německého tržního prostředí si můžete být jisti, že cílový zákazník vždy najde to, co mu nabízíte.

SEO optimalizace

Již ve fázi práce na transkreaci vedeme v patrnosti také indexaci Vašich stránek na německých vyhledávačích a jejich dohledatelnost na německém webu. Rozhodující roli zde hraje správná volba klíčových pojmů, dadpisů, obrázků, názvů kapitol apod. Dodatečně Vaše německé Linkportfolio posílíme jinými mezinárodními zpětnými odkazy, aby je google a jiné vyhledávače snadněji našly.

Content Marketing

Na SEO optimalizaci navazuje třetí krok Lokalizace Vašich weboých stránek -ž efektivní propagace jejich obsahů na německém trhu. Za použití našeho citu pro jazyk, znalostí německého trhu a v neposlední řadě dlouholetých zkušenosti z oblasti copywritingu uzpůsobíme Vaši firemní filosofii, reklamu a marketing na německý trh. Cenné obsahy Vašeho webu - content marketing – přitom upravíme tak, aby z toho profitovala indexace Vašich stránek v mezinárodních vyhledávačích
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100