Připravíme Vám exaktní podklady, na které se můžete při každém kroku spolehnout.

Našimi překladatelskými devizami jsou specializace na německý jazyk a špičková kvalita našich překladů, na kterou poskytujeme garanci kvality. Při překladatelské práci využíváme kromě odborných znalostí a jazykového citu rodilých mluvčích ČJ i NJ moderní překladatelské nástroje. Díky kvalitnímu softwaru umíme pracovat nejen s běžnými formáty sady Microsoft Office, ale i se speciálními příponami. K překladům zakládáme tzv. překladovou paměť. S její pomocí umíme zachovat jednotné názvosloví i v následných dokumentech. Dále využíváme terminologickou databázi a zdrojové texty, proto jsou naše překlady autentické a konzistentní. Všechny překlady zálohujeme na externím disku. Loajalita, důvěra a absolutní diskrétnost jsou pro nás samozřejmostí.

Běžné překlady

S každým naším překladem neseme na trh svou vlastní kůži a své dobré jméno. Garance kvality je proto naší hlavní devizou.

Právní a obchodní překlady

Zde záleží nejen na znalosti přesné terminologie němčiny a češtiny, ale rovněž na znalosti právního a legislativního prostředí obou zemí.

smlouvy, plné moci, protokoly, zprávy, předpisy, zákony, směrnice, vyhlášky, nařízení, cenové nabídky, účetní závěrky, podklady pro výběrová řízení, ekonomické zprávy, obchodní korespondence

Odborné překlady

Nejen přesnost a znalost jazyka, ale především kompetentnost v oboru je u těchto překladů zásadní.

technické publikace, dokumentace a zprávy, manuály, příručky, návody k obsluze, provozu a údržbě, bezpečnostní předpisy, normativní literatura, dokumenty ISO

Soudně ověřené překlady

Soudní překlad je překlad opatřený ověřovací doložkou a otiskem kulatého razítka se státním znakem příslušné země. Tyto formální náležitosti osvědčují, že překlad doslovně souhlasí s textem originálního dokumentu. S garancí kvality zajistíme i vyšší ověření legalizace, superlegalizace či apostily. Všechny soudní překlady poskytované s naší garancí kvality splňují požadavky normy ČSN EN 15038.
  • matriční dokumenty
  • právní a soudní listiny
  • výpisy z obchodního rejstříku
  • výpisy z rejstříku trestů
  • vysvědčení, diplomy a osvědčení
  • účetní a daňové dokumenty
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100