Nejlepší běžci nezanechávají žádné stopy...

Nejlepší tlumočník není při práci vidět. Budeme neviditelným komunikačním mostem mezi Vámi a Vašim zahraničním partnerem a spolehlivým nástrojem pro přesný a citlivý přenos Vašich myšlenek. Vy se budete moci plně a zcela soustředit na obsah. A pokud budete chtít, zaujmeme aktivní roli a podpoříme Vás při jednáních. V případě potřeby zajistíme tlumočnickou a ozvučovací techniku. S námi budete mít jistotu, že Vám to při důležitých jednáních v němčině neuklouzne. Můžete se totiž spolehlivě opřít o náš profil a o naši garanci kvality.

Tlumočení

  • Simultánní tlumočení - tlumočení "naživo" v reálném čase, kdy mluví řečník i tlumočník současně
  • Kabinové tlumočení - tlumočení v reálném čase, při kterém řečník, tlumočník i posluchači používají sluchátka a mikrofony
  • Konsekutivní tlumočení - následné tlumočení po úsecích, kdy si tlumočník dělá zápis projevu řečníka a tlumočí v jeho pauzách

Běžné tlumočení

Tlumočení vyžaduje jistou dávku obratné pohotovosti. Profesionální šarm, se kterým pohotově zvládáme i zapeklité komunikační situace během obchodních i jiných jednáních, je nejen bonusem pro naše zákazníky, ale zároveň jejich dodatečnou výhodou vůči protistraně. Nabízíme kompletní tlumočnický servis, jakož i poradenství ohledně legislativy a právních předpisů v ČR či SRN Na požádání dodáme i tlumočnickou či ozvučovací techniku.

Pracovní schůzky, meetingy, valné hromady, služební cesty, mezinárodní konference, veletrhy, kulturní akce, večírky, aukce, apod.

Soudní tlumočení

Jako soudní tlumočník přetlumočím s garancí kvality Vaše jednání všude tam, kde je zapotřebí kulatého soudního razítka. Současně na přání provedu ověřený překlad souvisejících listin. Součástí služby je i kompetentní poradenství ohledně legislativy a právních předpisů v ČR či SRN. Na přání zprostředkujeme potřebné kontakty na úřady v dané zemi.

Jednání na českých či německých úřadech, soudní jednání, jednání u právníka či notáře
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100