S naší prací neseme na trh svou vlastní kůži...

Kvalita. Slovo, které bereme vážně. Naše překlady splňují normu ČSN EN 15038. Ručení za kvalitu odpovídá požadavkům obecně platných předpisů a našim všeobecným obchodním podmínkám, v případě soudních překladů ji garantuje ověřovací doložka. Za kvalitou všech našich služeb si stojíme a zaručujeme ji v pěti krocích:
  • Všechny překlady procházejí standardně základní korekturou věcné a formální správnosti a jsou podrobeny technické kontrole QA (Quality Assurance). Tato počítačem prováděná kontrola obsahuje testů, které odhalí chyby v pravopisu, nepřeložené části textu, nejednotnost či nedodržení předepsané terminologie, odchylky ve formátu textu apod. a následně čteny třetí osobou, která se zaměřuje zejména na kontrolu pravopisné a formální správnosti.
  • Dodatečný zpětný překlad do zdrojového jazyka – obzvlášť překlady náročné na exaktnost jsou dalším překladatelem překládány zpět do zdrojového jazyka, aby byla ověřena přesnost výrazů.
  • Zpětná vazba se zákazníkem má rozhodující význam pro dlouhodobou kvalitu práce a spokojenost zákazníka. Veškeré podněty získané zpětnou vazbou jsou registrovány, zpracovány a maximálně využity.
  • Vedení evidence zakázek a systém inteligentní archivace překladů – veškeré zakázky jsou evidovány ve speciální databázi pod číslem zakázky spolu s údaji o typu zakázky a zadavateli. Archivace umožňuje vyhledání podobných textů, které byly pro zákazníka v minulosti přeloženy, a tak mu mohou ušetřit náklady.
  • Naší prioritou je reklamacím předcházet, přesto jsme pro případ vadného překladu s následnou škodou pojištěni do výše 5 milionů Kč.
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100