Němčina
brilant, exaktně a charmant
zkrátka Echt Deutsch.

Překládáme s kulatým razítkem i bez, tlumočíme, učíme Echt Deutsch. Jsme rodilí mluvčí německého i českého jazyka, soudní překladatelé, specialisté na obchodní a právní němčinu. Jsme Deunet, Váš partner pro komunikaci v němčině a ověřený dodavatel firemních kurzů němčiny.

Odborný workshop NJ pro překladatele a tlumočníky: Terminologie v automotive průmyslu (AI) I.

29. 11. 2019 / WERK Liberec - učebna DEUNET


  /  Sylabus kurz ke stažení ZDE    Číst dál...

Lokalizace

Plánujete vstup na německý trh? Kvalitně provedená lokalizace Vašich webových stránek včetně SEO optimalizace v němčině a lokálně zaměřeného obsahového marketingu vytvoří z Vašeho webu magnet pro německy hovořící zákazníky.

Překlady

Běžný překlad, překlad webových stránek, soudně ověřený překlad - přesně, výstižně, s citem pro věc a s kulatým razítkem přeložíme vše, co potřebujete.

Tlumočení

Čeká Vás obchodní jednání či jjednání na úřadech v němčině? Přetlumočíme Vaše myšlenky do Echt Deutsch tak, že o nás nebudete ani vědět, nebo Vás naopak aktivně podpoříme.

„S námi máte vždy správný profil  a nic Vám ne(vy)uklouzne.“

Kurzy

Firemní kurzy němčiny, kurzy pro lektory, překladatele a tlumočníky, kurzy pro veřejnost, speciální workshopy, příprava na zkoušky či pohovory. S námi jdete na jistotu: Učíme a trénujeme zaručeně a jedině Echt Deutsch.

Moderace

Konference, firemní večírky, sportovní akce - dvoujazyčně, šarmantně a s citem pro danou příležitost provedu Vás a Vaše hosty každou Vaší akcí.

Echt Deutsch

Echt Deutsch je autentická němčina, kterou mluvíme, kterou učíme -měkká, zvukomalebná, aktuálně mluvená, s příslovečnou německou jiskrou a grácií - a současně vtipně trefný název pro naši vlastní ověřenou výukovou metodu.
Petra Barthová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 602 975 291
Mrštíkova 399/2
(areál WERK)
460 07 Liberec 3
IČ: 70335524
DIČ: CZ7156045754

Bankovní spojení:
51-2072230277/0100